Często zadawane pytania

Czy do Miodowej Chatki może przychodzić dziecko w Pampersie?

- Do Miodowej Chatki może przychodzić dziecko korzystające z pieluszek. W takim przypadku prosimy rodziców o włożenie dodatkowej pieluszki do plecaka dziecka.

Ile lat musi mieć dziecko aby zostało przyjęte do Miodowej Chatki ?

- Aby uczestniczyć w zajęciach Klubu dla Maluchów dziecko powinno mieć skończone 2 lata. Do Zespołu Wychowania Przedszkolnego przyjmowane są dzieci, które na dzień rozpoczęcia roku szkolnego mają ukończone 2,5 roku.

Co należy zabrać ze sobą na zajęcia w Miodowej Chatce ?

- Każde dziecko powinno mieć zmienne obuwie, kubeczek na herbatę, drugie śniadanie bądź podwieczorek. Dobrze jest gdy dziecko posiada opisany swoim imieniem i nazwiskiem plecak, w którym znajduje się także dodatkowe ubranie (do zmiany w przypadku zabrudzenia, zamoczenia) i zapasowy pampers.

Co można przynieść na drugie śniadanie lub podwieczorek ?

- Najczęściej rodzice zaopatrują swoje dzieci w: kanapkę (chleb, bułka), ciasteczka biszkoptowe (Petitki Lubisie), Danonki, owoce (jabłka, banany), Kinder kanapki. Dzieci, które nie piją herbaty z cytryną i cukrem przynoszą także napoje – woda mineralna, soczki.

Czy dziecko może zostać w Miodowej Chatce bez rodziców ?

Z naszego doświadczenia wynika, że dobrze jest gdy podczas początkowych zajęć rodzic zostaje w Miodowej Chatce aby dziecko mogło czuć się bardziej bezpiecznie. Z reguły po 3-4 zajęciach możliwe jest pozostawienie dziecka pod opieką wychowawcy, jednak od każdej reguły są wyjątki :) – dlatego niektórzy rodzice muszą pozostać z nami troszkę dłużej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.