Opinie rodziców

Szanowni Państwo, oddajemy edycję tej strony w wasze ręce, abyście mogli dobrym słowem zachęcić innych Rodziców, by przyprowadzili swoje pociechy do Miodowej Chatki.

Jako, że ostatnio „zalewa” nas niechciany spam bardzo prosimy o wysyłanie swoich komentarzy na adres: klub@miodowachatka.pl lub poprzez stronę Facebook. Wszystkie opinie zostaną przez nas opublikowane :)

 

Mama Kalinki i Antosi

8 stycznia ·2020

Najlepsze przedszkole jakie można wybrać dla swojego dziecka. Kiedy córki rano marudzą, że muszą wstać wystarczy ze smutkiem w głosie powiedzieć „zadzwonię do przedszkola, ze was nie będzie”… i budzą się momentalnie. Myślę, że to miejsce, w którym pracują ludzie z powołaniem. Uwielbienie moich dzieci dla swoich wychowawczyń mówi samo za siebie.

 

Mama Gabrysia

Miodowa Chatka to przedszkole do którego odprowadzasz swoje dziecko i nie zastanawiasz się co tam dzisiaj, bo wiesz że jest w najlepszych rękach. To Panie „ulepione” z cierpliwości, serdeczności i profesjonalizmu a kiedy trzeba odpowiedniej stanowczości.
Miodowa Chatka to przedszkole które chce rozmawiać, kiedy pojawi się problem.
W Miodowej spotykamy się z indywidualnym podejściem a jednocześnie integracją grupy.
To przedszkole otwarte na ludzi.

 

Mama Zosi i Małgosi

Miodowa Chatka to cudowne przedszkole pełne miłości, szacunku, ciepła i ciekawych pomysłów na zabawę i edukację.To bogata oferta zajęć, które pozwalają na wszechstronny rozwój. To wspaniali ludzie, którzy codziennie z uśmiechem uczą nasze dzieci życia. Dziękujemy za cały trud włożony w wychowanie i edukację naszych córek.

 

Rodzice Anielki

Przedszkole Miodowa Chatka to idealne miejsce dla dziecka. Cudowna opieka, kreatywne zajęcia rozwojowe, ciepła rodzinna atmosfera sprawiają, że nasze dziecko chętnie uczęstsza do przedszkola. Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia Pań do dzieci. Podoba nam się wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, jak wiadomo nauka przez zabawę jest najlepszym sposobem na rozwój dzieci. Istotne dla nas jest również spędzanie czasu na powietrzu, cieszymy się, że dzieci bardzo często spędzają czas w przedszkolnym ogrodzie na wspólnych zabawach lub spacerach. Jesteśmy zachwyceni zaangazowaniem grona pedagogicznego do organizacji wszelakich imprez, wydarzeń – pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam Miodowa Chatkę – najlepszą rekomendacją jest opinia naszej córki, która uwielbia swoje przedszkole!

 

Mama Ani

Miodowa Chatka to przed wszystkim wspaniali ludzie, którzy tworzą to miejsce, oddani naszym dzieciom, z dużym doświadczeniem i otwartym sercem dla naszych pociech. Dziękujemy za cudowną opiekę nad naszą córeczką.

 

Mama Ali

Jest to miejsce, do którego moje dziecko chodzi z przyjemnością, ponieważ wie że czeka ją tam fajna zabawa, a mnie satysfakcjonuje fakt, że połączona jest ona z ofertą edukacyjna przygotowana specjalnie dla najmłodszych. Dodatkowo uśmiechnięte i cierpliwie Panie, które do każdego malucha podchodzą indywidualnie.

 

Mama Pawła

Wszystkim z czystym sercem mogę polecić to przedszkole, przemiłe panie, świetny kontakt i podejście do dzieci. My mieliśmy złe doświadczenia z publicznym przedszkolem. Przeniesienie naszego dziecka do Miodowej Chatki było najlepszym co mogliśmy zrobić by dziecko czuło się dobrze i szczęśliwie a nie pod ciągłą presją jak w poprzednim przedszkolu aż żal, że w tym roku kończy zerówkę.

 

Mama Bartka

Dziękujemy za wspaniałą opiekę nad naszymi synami. „Miodowa Chatka” to idealny wybór dla rodziców, którzy każdego dnia chcą wypełniać swoje obowiązki zawodowe z przekonaniem, że ich dziecko jest szczęśliwe, bezpieczne i szanowane. Dziękujemy wspaniałym Wychowawczyniom, w szczególności Pani Weronice i Pani Beacie, które tak dobrze zajęły się naszym Bartusiem :)

 

Rodzice Natalki

Dziękuję za wspaniałe 5 lat…. jak to minęło…
Było pięknie. Marlena Sobczyk dziękuję za serce, opiekuńczość i czułość. Monika Motyka za zaangażowanie i uwagę oraz wielkie serce. P Ania za zdyscyplinowanie i miłość do dzieci, Beata Dzwonek za uśmiech i pyszne obiadki … całemu personelowi MIODOWEJ CHATKI JESTEŚCIE SUPER. A w szczególności dla Pani dyrektor…
Pani Dorotko dziękuję za serce… serce anioła… za opiekę, miłość, czułość, za zrozumienie, dziękuję za to, że jest Pani po prostu człowiekiem który rozumie drugiego człowieka.
KOCHAM WAS I BĘDĘ ZA WAMI BARDZO TĘSKNIĆ…

 

6 odpowiedzi na „Opinie rodziców

 1. Rodzice Julka, tak - tego Julka :-) pisze:

  Miodowa Chatka is the best!!! W Chatce uczą dzieci logicznego myślenia, odkrywają w dziecku nowe pokłady zainteresowań, uczą wszystkiego tego co jest potrzebne w życiu. Nasz Julek chodził wcześniej do żłobka w Chorzowie – Oxfordzik – byliśmy bardzo zadowoleni, ale wyrósł z niego i przez krótki okres chodził do pewnego przedszkola w Rudzie Śląskiej – porażka, zabraliśmy go do Chatki i całe szczęście, że trafiliśmy własnie tutaj. Dziękujemy Pani Dorocie, że potrafi tak dobrze zarządzać Chatką i dziękujemy za uśmiech i dobre słowo przy każdej okazji. Dziękujemy Pani Marcie, Pani Ani, Pani Żanecie, Pani Eli za opiekę nad Julkiem i za to jak wiele go uczą każdego dnia no i za to, że tak cierpliwie stoją z nim w oknie każdego ranka :-) Polecamy każdemu!!!!!

 2. Katarzyna pisze:

  Moja córka trafiła do Miodowej Chatki z mojej potrzeby serca i jej ciekawości świata, miała wtedy niecałe 3 lata. Dzięki tej decyzji mogłam się przekonać jak dojrzałą jest osóbką, bo bez problemu pokonałyśmy lęk separacyjny, już na drugich zajęciach mogłam z ulgą pojechać do domu, będąc pewną,że dziecko świetnie się czuje w grupie i dobrze się bawi. Tak było przez cały rok. W założeniu te zajęcia miały ją przygotować do pójścia do „dużego” czyli miejskiego przedszkola. Tak też się stało. Ale to co się potem działo z moim dzieckiem dało mi dużo do myślenia. Córka z pogodnej i rozgadanej mądralińskiej, zmieniła się w nowym przedszkolu nie do poznania. Nie chciała tam chodzić, sądzę, że przytłaczała ją liczba dzieci w grupie i inne rzeczy. Jej rozczarowanie i smutek przy rozstawaniu mówiły, że nie radzi sobie z odmiennością nowego przedszkola, nie tak to sobie wyobrażała,znała już przecież inne standardy. Ponad to bardzo tęskniła za swoimi koleżankami z grupy. Dlatego, po dwóch tygodniach podjęliśmy decyzję o powrocie do Miodowej Chatki. Powrót był ogromem szczęścia dla dziecka i dla nas. To była ważna decyzja, bo wiem, ze teraz zostawię córkę w Miodowej Chatce aż do osiągnięcia wieku szkolnego, nie chcę już eksperymentować na własnym dziecku. Dla mnie, choć pracuję, przedszkole nie jest sposobem na przechowanie dziecka na czas mojej nieobecności w domu, lecz miejscem gdzie dziecko może zaspakajać swoje potrzeby intelektualne i emocjonalne, gdzie się uczy bawiąc się z lubianymi dziećmi i jest szczęśliwe. Jestem dziś spokojna o córkę, za dwa lata zapiszę na zajęcia syna, z pełną odpowiedzialnością na cały cykl przedszkolny by nie miał poczucia, ze dałam mu coś cudownego (pobyt w Miodowej Chatce)a potem mu to odebrałam. Takie miałam wrażenie w przypadku córki. Dziękuję, że JESTEŚ Miodowa Chatko :-)
  Mama

 3. Monika Piszczek pisze:

  Na wstępie chciałam podziękowac p.Dorocie i całemu personelowi za profesjonalą opiekę nad moimi dwiema córkami. Dziewczynki przez dwa lata uczęszczały zarówno na zajęcia przygotowujące do pójścia do przedszkola jak i na zajęcia języka angielskiego.
  Tymczasem nadszedł czas uczęszczania do zwyczajnego przedszkola i szkoły… Oczywiście z racji tego że przedszkole i szkoła oferowały zajęcia językowe wypisałam córki z zajęc j.angielskiego w Miodowej Chatce. Kochani rodzice była to bardzo zła decyzja:( Niestety mam wrażenie, że przez okres nauki w przedszkolu i szkole dzieci nie nauczyły się kompletnie niczego nowego,stanęły w miejscu…Pani Doroto wracamy na zajęcia do p.Ani!!!:)))Ubolewam tylko nad tym że gdy dziewczynki były małe nie było możliwości odbycia nauki przedszkolnej u Was. Czas spędzony w Miodowej Chatce był dla nich bardzo ważny przede wszystkim pod względem emocjonalnym, i pomimo upływu lat do dzisiaj z uśmiechem na twarzy wspominają cudowne chwile spędzone u p.Dorotki. Teraz podekscytowane czekają na październik i język angielski z panią Anią.
  Dziękujemy za wszystko i mam nadzieję że mój wpis będzie przestrogą dla innych rodziców przed podjęciem decyzji niekoniecznie dobrych dla dzieci i ich rozwoju.
  Pozdrawiam Monika Piszczek

 4. admin pisze:

  zapraszamy do zapoznania się z opiniami zamieszczonymi na stronie:
  http://rudaslaska.com.pl/w,,124,210421.html

 5. Ania Toczydłowska- mama Małgosi pisze:

  Małgosia uczęszczała na zajęcia w Klubie Malucha od września 2009 do sierpnia 2010, dwa razy w tygodniu. Początki były ciężkie…Jednak w efekcie dzięki tym zajęciom z nieśmiałej, wstydliwej, prawie nieodzywającej się w nowym otoczeniu dziewczynki stała się dzieckiem na pewno bardziej otwartym,potrafiącym powiedzieć o problemie czy potrzebie Pani, a nawet przytulić się do kogoś innego niż mama :) co kiedyś było nie do pomyślenia :) Dziękujemy serdecznie Pani Dorocie, Pani Ewelinie i Pani Izie za serce, za wyrozumiałość, dzięki WAM Małgosia odnalazła się w „dużym przedszkolu” bez problemu, już nie boi się obcych, szybciej nawiązuje kontakt z drugim dzieckiem, słowem- stała się prawdziwym zuchem :) za co bardzo bardzo dziekujemy!!!
  Zajęcia prowadzone się profesjonalnie, ciekawie,w ciepłej przyjaznej atmosferze, szczerze zachęcam inne mamy, by przyprowadziły swoje dzieci do Miodowej Chatki :)
  Pozdrawiam
  A.Toczydłowska