Specjaliści

Psycholog – mgr Marzena Miodońska – Winkler

Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, psychoterapeuta w drodze do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego,  terapeuta I stopnia terapii EEG biofeedback.  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Od 9 lat pracuje jako psycholog z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Prowadzę zajęcia socjoterapeutyczne dla osób z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami emocji, uwagi, koncentracji (np. ADHD) oraz dzieci autystycznych. Zainteresowania zawodowe to psychoterapia oraz neuropsychologia. prywatnie lubię  rzeźbę w glinie.

 

Logopeda – mgr Anna Małek- Sendra

Neurologopeda, oligofrenopedagog

Absolwentka pedagogiki (specjalizacja: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika), a także logopedii i medialnej emisji głosu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Warsztat pracy doskonaliła na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu w zakresie Neurologopedii i Wczesnej Interwencji Logopedycznej.

Obecnie pracuje jako logopeda z dziećmi, gdzie zajmuje się diagnozą oraz terapią pacjentów w okresie poniemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym, między innymi z następującymi trudnościami: zaburzenia karmienia, opóźniony rozwój mowy, zaburzenia mowy takie jak alalia oraz wady wymowy.


 

Możliwość komentowania jest wyłączona.